Doküman Yönetimi Çözümleri

Doküman Yönetimi Nedir?

Ofispazar' ın  doküman yönetimi danışmanlığında mükemmel bir verimlilik, şeffaflık ve tasarruf  yakalarsınız.
Görüyoruz ki tüm yazışmalar, e-mailler , taramalar  dijital ortama taşınmışken şirketlerin baskı maliyetleri neden artıyor. Ufak ufak verdiğiniz paralar yıllara vurulduğunda müthiş maliyet yapıyor. Peki ne yapacağız? İşte Ofispazar size bu konuda yardım için var. Profesyonel bir gözlükle ihtiyaçlarınızı saptar doğru yatırımı yapmanızı sağlayarak sizlere günümüzün yoğun dünyasında çabukluk , verimlilik , baskı maliyeti düşüklüğü sağlar. Akıllı yatırım kendini en kısa zamanda amorti eden ve işlerinizi kolaylaştıran bir yatırımdır.

Çoğu zaman bugünkü ve bir kaç yıl sonraki maliyeti bilir ve tahmin edebilirsiniz. Ve sadece kendi işinize odaklanırsınız. Müşterilerimiz için özel geliştirilmiş software- yazılım desteği ile ihtiyaçlarınıza uygun ileriye dönük olarak baskı maliyetlerini optimize etmiş olursunuz. Yaptığımız analizlerde %20 ile %300 arasında tasarruf sağladığımız bir çok müşteri vardır.   Faks çıktılarınızda, fotokopi makinelerinden kopyalama çıktılarda, print outlar da bilirsiniz ki aynı ücret aynı maliyet. Ofispazar dağınık ekipmanlarınızı toplayarak daha amaca hizmet eden dokuman yönetimi sistemi sunar.

Doküman Yönetimini Nasıl Yapıyoruz?

Doküman Yönetimi

1. Yakalama & Dağıtım

Bizim yakalama ve dağıtma çözümlerimiz ile dağıtma, dijitalleştirme, doküman yönetimi ve  işlenmesi daha basitleşir.
Nuance Autostore
ScannerVision
Scan2Ocr
SmartFax
SmartScan
Fax Hub

 

2. Maliyet Kontrol & Güvenlikdokuman yönetimi
Bizim maliyet kontrol ve güvenlik yazılımları şifreleme ve kimlik doğrulama yöntemlerini etkinleştirir.

aQrate
Print & Follow
Card Reader 

 

3. Print & Bağlantı

Baskı ve Bağlantı Çözümlerimiz, belgelerinizin dijitalleştirilmesini, dönüştürülmesini ve dağıtılmasını sağlayacaktır. Sizin için bu, iş süreçlerinizde önemli bir hızlanma, otomasyon ve basitleştirme anlamına gelir. Aşağıdaki çözümler yararlıdır:

KYOeasyprint 3
Quickprint

 

4. Mobil & Bulut (Cloud) Çözümleri

Nerede olursanız olun, akıllı telefonlar ve tabletler için Mobil ve Bulut Çözümlerimiz, mobil yazdırma ve taramayı etkinleştirir.

Forms4Work
Mobile Print
Cloud Connect

 

Faydalı Linkler :

Online Mağaza : www.ofispazar.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp