Hakkımızda

OFİSPAZAR BİLİŞİM SİSTEMLERİ

 

2005 yılında Perpa 'da  kurulan OFİSPAZAR 2008 den itibaren Mecidiyeköy de  faaliyet göstermektedir. Fotokopi Makineleri, Printer, Faks, Scanner Cihazları ve Bilişim Ürünleri satış servis, kiralama, sarf destek hizmetleri vermektedir. Değişik markaların bayiliklerini ve dağıtıcılıklarını yaptıktan sonra , 2010 yılında Utax Bölge Dağıtıcısı olmuş hem bayi odaklı hem de son kullanıcı odaklı  çalışmaya devam etmiştir.

Kendi Sattığı ürünlerin bir kısmını üreten, bir kısmını ithal eden Ofispazar , bir kısım ürünlerin Distribütörleri ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. 25 yıllık sektör bilgisi , geniş vizyonu müşterilerine has sunduğu  ekipmanla verimliliği, hızı artırır, baskı maliyetlerini düşürür.

İlk 500 deki bir çok firmaya hizmet veren Ofispazar, Fotokopi Makineleri, Printer ve MFP Satışı ve satış sonrası teknik destek verdiği gibi , Fotokopi , Yazıcı , MFP Kiralama, Kopya Başı Anlaşma Sistemleriyle de müşterilerine destek vermektedir. Komple bir Hastane nin veya Fabrikanın tüm Baskı işlemlerini yapabilir, Müşteri adresinde teknisyen veya operatör bulundurabilir.

Kullanıcı dostu ürünleri öneren Ofispazar , Müşterilerine garanti ve anlaşma kapsamında yerinde servis desteği vermekle beraber , Uzak Masaüstü PC bağlantılarıyla müşterilerine software desteği vermektedir.

Sektörün ihtiyaçlarına özel çözümler üreten Ofispazar,  Teknolojide ki hızlı gelişmeleri uzman ekiple hızlı takip ederek en verimli , en güvenilir, en kaliteli , en düşük baskı maliyetli ürünleri müşterilerine sunarak onları çağın gerektirdiği ürünlere yönlendirmektedir.

İstanbul içinde yaklaşık 2000 müşteriye kendi servis desteği verdiği gibi, ülke içinde 50 ye varan bayi ağı vardır. Müşteri memnuniyetini hep ön planda bulundurarak iyi bir takım arkadaşınız olmayı hedeflemektedir.

× WhatsApp