Bulut Bağlantısı

Bulut Bağlantısı

Günden güne iş, giderek daha dinamik ve hareketli hale geliyor. Hemen hemen tüm şirketler artık akıllı telefonlar, tablet PC’ler ve bulut bağlantısı hizmetleri kullanıyor. Bulutta saklanan belgelerin yazdırılması gerektiğinde veya doğru belgeyi hızlı bir şekilde bulmanız gerektiğinde ne yaparsınız? Cloud Connect, herhangi bir HyPAS ™ yüklenebilen çok işlevli MFP ‘den kişisel bulutunuza korumalı erişime izin veren basit bir çözümdür. Cihazın dokunmatik ekranından bir tıkla ulaşılabilmektedir.

Bulut Bağlantısı
Bulut Bağlantısı

Daha fazla mobil olabilmek için belgelerimi bulut belleğime kaydediyorum. Belgeleri bilgisayar olmadan basabilmemi nasıl sağlayabilirim?
Onları buluta yüklemeden önce bilgisayarımda belgeleri taramak zorunda mıyım yoksa daha hızlı bir yol var mı?
İşimde erişim kısıtlamaları vazgeçilmezdir.

Verilerime buluttaki erişimi nasıl güvenli hale getirebilirim?

Bulut Bağlantısı ile Çözüm ;

Bilgisayarsız yazdırma: Belgelerinizi yazdırmak için Google Drive ™ veya Evernote ™ ‘a doğrudan MFP’ den erişebilirsiniz.
Kısa yoldan erişim: Cloud Connect ile, belgeleri doğrudan MFP’ den tamamen bilgisayarsız olarak bulut hesabınıza tarayabilirsiniz.
Veri koruması: Hesabınız bir kullanıcı adı ve şifre ile korunmakta ve verilerinizi güvende tutmaktadır.

Utax, Ta, Kyocera, Olivetti, Yumi, Mitaco modellerine uyumlu  Cloud Connect, MFP’niz ile bulut belleğiniz arasında tutarlı bir bağlantıdır : MFP’ den Evernote ™ veya Google Drive ™ hesabınıza basit ve doğrudan erişim sağlar. Bir anda baskı yapmak mümkündür. Cloud Connect, JPEG, PDF ve TIFF formatlarını destekler ve sezgisel menü ara yüzü sayesinde kullanıcı dostu olmasını garanti eder. Çok sayıda belgeyi buluta mı kaydediyorsunuz? Eğer öyleyse, pratik arama fonksiyonunu takdir edeceksiniz. İster cep telefon / akıllı telefondan, ister ipad / tabletinizden, ister bilgisayardan isterse doğrudan Cloud Connect kullanarak MFP’ den olsun, belgelerinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Online Alışveriş : ofispazar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp