Kiralık Yazıcı

Kiralık Yazıcı ya İhtiyacınız mı Var?

Kaliteli Lazer yazıcılar pahalıdır ve düzenli olarak bakım yapılmaları gerekmektedir. Yüksek hacimli bir yazıcıya periyodik olarak ihtiyaç duyuyorsanız, örneğin yıl sonu kapama , noter işlemleri gibi yoğun çıktı ihtiyacı varsa veya böyle bir ofiste çalışıyorsanız, bu geçici durumlar veya süreklilik arz eden durumlarda  en iyi şekilde bir kiralık yazıcı sunulabilir. 

Ve ayrıca yazıcınızı ve kurulum ve hazırlamanız gereken her şeyi, genellikle 24 saatten kısa bir sürede hazırlar ve montajını yapabiliriz.
Kiralanan yazıcı çalışmayı durdurursa, herhangi bir arıza olursa mesajınızı yada aramanızı aldığımızda bir yedek yazıcı göndeririz. 
Güvenlik kontrolleri için yüksek kalite toner kullanan Ofispazar kiralama işlemlerinde dolum kullanmamaktadır . Ofispazar ' ın kiraladığı yazıcılar genelde pahalıdır . Ama dayanıklılık ve kolay arıza vermeyen bir yapısı olması nedeniyle  bu makinelerin kiralanması daha mantıklıdır. Bununla beraber Lazer Kiralık Yazıcı Hizmeti uygun maliyetli bir kiralamadır.

Kiralık Yazıcı (Siyah Beyaz -Lazer)

Ofispazar , Çift taraflı baskı alabilen, network lazer kiralık yazıcı hizmeti de vermektedir.  S/B mono yazıcı olan bu modeller , USB, network, wireless özelliklerinde bağlantı seçeneğiyle gelebilir.  Çoklu Bypass beslemenin yanısıra tek kağıt haznesi ile de gelebilir ekstra kağıt çekmeceleri ilave edilebilir.

kiralık yazıcı

Renkli Lazer Yazıcı Kiralama

kiralık yazıcı, yazıcı kiralama

Renkli doküman çıkışlarına ihtiyaç oluyorsa renkli laser printer kiralamak da mümkün. 4 renk lazer toner kullanan bu yazıcılar, cyan, magenta, yellow, black tonerler den milyonca renk tonda yüksek kalitede çözünürlük imkanı sunmaktadır. İnkjet teknolojisinin hala yavaş olması , kafalı sistemin dezavantajları , yüksek baskı maliyeti ve ıslak doküman çıktısı tercih nedenini  müşterilerin negatif olarak etkiliyor. Ofispazar ' ın belirlediği avantajlı modellerle , Lazer hızlı , kuru, düşük maliyetle siz müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyor.

renkli yazıcı kiralama

renkli lazer yazıcı kiralama

25. yılımızı iş dünyasında gururla kutluyoruz ve tüm ofis makinelerinin ihtiyacı olan, binlerce müşteriye yardımcı oluyoruz. Utax, Ta, Konica Minolta, Ricoh, HP, Kyocera, Canon gibi daha pek çok markadan oluşan eksiksiz yazıcılar, çok fonksiyonlu yazıcılar, dokuman yönetimi çözümleri sunuyoruz. Bugün bize ulaşın, size yardımcı olmaya hazırız.

Neden Kiralama? Fotokopi Yazıcı Kiralama  Tarayıcı Kiralama  Fotokopi Makinesi Kiralama S/B Renkli Fotokopi Kiralama  Lazer Yazıcı Kiralama  Kiralık Fotokopi - Neler Kiralıyoruz? 

 

Online Lazer Yazıcı Kiralama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp