Renkli Yazıcı – Lazer

Utax Lazer Renkli Yazıcı Modellleri

Dakikada 21 çeken lazer renkli yazıcı modellerinden 40 kopya/dk hızına erişen değişik hız ve kapasitelerde Utax Lazer Yazıcı özellikleri

renkli yazıcı

Utax P-C2650DW

Profesyonel renkli baskı çalışmalarınız için vazgeçilmez bir model olan Utax PC2650DW ofisinizde fazla yer kaplamadan, kompakt ve üretken yapısıyla güvenilir çözümler sunuyor. LAN ve Wi-fi yazıcı bağlantılarını entegre hızlı ve kolaydır.

renkli yazıcı fiyatları

Utax P-C3062DN

Utax PC3062DN ofisinizde fazla yer kaplamadan, kompakt ve üretken yapısıyla güvenilir çözümler sunuyor. LAN ve Wifi yazıcı bağlantılarını entegre hızlı ve kolaydır. Çift yüzlü printout alabilirsiniz.

Utax P-C3560DN

Etkileyici, performanslı , en iyi etkileyici renk sonuçlarını rüya tadında yapan Utax PC3560DN 35 A4/dk. süratinde işlerinizi hızlı ve seri yapar.  Çift taraflı çıktılarınızı , network ortamında alabilirsiniz. Toner baskı maliyeti son derece uygundur.

Utax P-C4072DN

Yazdırma olimpik bir spor olsaydı Utax PC4072DN kesinlikle mükemmel performansı ile kazanırdı. 40 A4/dk. süratinde olup, çift taraflı yazdırma ve yüksek kağıt kapasitesi dikkatleri çekmektedir. Akıllı telefon, ipadlerden yazılım ve ağlar ile irtibat kurar.

Faydalı Linkler :

Renkli Lazer Yazıcı hakkında daha detaylı bilgi almak için İletişim e geçebilir ve Renkli Yazıcı Fiyatları ' nı öğrenebilirsiniz.

Online Mağazamız ofispazar.com  dan alışveriş yapabilirsiniz.

Utax ve Ta marka renkli yazıcı ve s/b printer Driver için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp