Fotokopi Makinesi Kiralama (S/B)

fotokopi makinesi kiralama
fotokopi makinesi kiralama istanbul

Siyah Beyaz Fotokopi Makinesi Kiralama

Masaüstü Çok Fonksiyonlu A4

Ofisinizde size hız kazandıracak siyah beyaz fotokopi makinesi kiralama dan önce biraz inceleyelim;

Siyah beyaz A4 boyutlarında baskı yapan fotokopi özelliğinin yanı sıra network yazıcı, network tarayıcı, faks özelliklerini barındıran bu modeller düşük kapasiteli bir ofisin işini görmekle beraber ,  yoğun çekim yapan ofislerin, kurumların ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılarlar. Doğru model için lütfen Ofispazar müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.

Siyah beyaz baskı yapan bu cihazlar taramayı renkli yapabilmektedir. Network da ki herhangi bir PC'nize scan to folder (dosyaya tarama) yada scan to mail (tarayıp mail gönderme) mümkün olmakla beraber , USB belleğe tarama ve Scan to FTP (FTP ye tarama) olabilir.

Üstünde otomatik doküman besleme ünitesi ve dubleks ünitesi ile arkalı önlü baskı ve kopyalama yaparak kağıttan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dakika da 60 baskı ya varan A4 süratli çözümler mevcuttur. Bir kağıt çekmecesinin yanı sıra ihtiyaç halinde ekstra kağıt kasetleri eklenebilir. 

 

A3-A4  Fotokopi Makinesi Kiralama (Masaüstü)

Masa üstü siyah beyaz A3-A4 çekebilen fotokopi makinesi kiralama mümkündür. Yukardaki A4 desktop modellerde olan tüp özellikleri , bazen standart bazen opsiyonel olarak üzerinde barındıran bu cihazlar tek üniversal kağıt haznesi olmakla birlikte birden fazla kağıt çekmecesi olabilir.

A3 çekebilen bu cihazlar baskı maliyetini düşürerek , kapasiteyi de artırmış oluruz a4 çeken cihazlara nispetle.

 

A4-A3 Profesyonel Fotokopi Kiralama

Profesyonel A3-A4 kopyalama yapabilen , printout alabilen MFP çok fonksiyonlu fotokopileri de kiralamak mümkündür.  Elektronik harmanlama tasnifleme yapıp finisher ünitesi ile zımbalama yapabilirler. Yine finisher ünitesine takılan bir aparatla puch yapma (delgeç) , Katlama ünitesiyle A3leri 2ye katlayarak kitap üretim yapabilirsiniz.

Dakikada 18 kopya süratinden 130 kopya sürate kadar değişik yelpazede siyah beyaz baskı yapan ürünleri bulmak mümkündür.

Yerden Yukarı Konsol görünümlü bu fotokopilerin çoğu modüler olup bir çok aksesuar bir çok software yüklenerek ofisinize, kurumunuza yönelik en iyi çözüm sağlanmış olur. Fotokopi Makinesi Kiralama İstanbul 'da Ofispazar ' ın kendi bünyesindeki teknik servis ve satış personeli ile verilmekte olup şehir dışında bayileri kanalıyla hizmet vermektedir.

Online Mağazamız için Tıklayın 

Neden Kiralama? Fotokopi Yazıcı Kiralama  Tarayıcı Kiralama  Fotokopi Makinesi Kiralama S/B Renkli Fotokopi Kiralama  Lazer Yazıcı Kiralama  Kiralık Fotokopi - Neler Kiralıyoruz? 

a4 siyah fotokopi makinesi kiralama
fotokopi makinesi kiralama fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp