Forms4Work

FORMS4WORK – AKILLI BİR İŞ DAĞITIM SİSTEMİ

Forms4Work Veri dönüştürme için esnek çıktı yönetim sistemi – Ana bilgisayarlardan ve ERP sistemlerinden bağımsız olarak.

Forms4WorkElektronik veri aktarımının sürekli gelişmesine rağmen, kağıt formundaki belgeler henüz tamamen reddedilemez. Bu, iş süreçlerini otomatikleştirmek, basitleştirmek ve hızlandırmak için her zamankinden daha da önemli hale getirir. Belgelerin çıktısı için, bir şirket içindeki her departman, alıcıya özgü bilgileri içeren belirli standart formları ifade eder. Çoğu zaman, bu formlar, kurumsal tasarıma sıkı sıkıya uyulmasının artık garanti edilemediği çok farklı görsel özelliklere sahiptir. Nihayetinde çıkarılan nihai iş belgeleri, çoğunlukla, daha sonra kopyalanmış, dağıtılmış, arşivlenmiş ve diğer departmanlara aktarılmıştır. Bu sadece hata kaynaklarını değil, aynı zamanda zaman ve maliyet açısından da yoğun. Günlük kâğıt savaşında boğulmamanız için, merkezi kontrol unsuru haline gelen akıllı bir çıktı yönetim sistemi olan FORMS4WORK‘ı, hem iş faaliyetleriyle uğraşırken hem de kurumsal tasarımı teşvik ederken şirket içinde önemli bir katkı sağlamanızı sağlıyoruz. Baskı dağıtımı ve arşivleme: FORMS4WORK, örneğin çalışanların önünü açıyor.

DOKÜMAN AKIŞINA BAĞLANMA SIRASINDA

FORMS4WORK yazılımı ile, bir yazdırma işi başlatabilir ve masanızdan ayrılmadan farklı yerlere gönderebilirsiniz. Örneğin, nihai belge satışlar için bir fatura olarak düzenlenecek ve sadece okunaklı bir karbon kopyası yerine bir kopyanın doğrudan defter tutulmasıyla sonuçlanacaktır. Aynı zamanda, FORMS4WORK, baskı veri akışının bir PDF’sini oluşturur ve elektronik bir arşivde saklar. FORMS4WORK, belgeye bağlı olarak depolanan kural tabanlı bilgileri üretebilir. Örneğin, “gönderim modu” alanında “koleksiyon” olarak işaretlenen bir fatura otomatik olarak bir yayın oluşturur
Depoda basılan not, “gönderim” olarak işaretlenirken, sevk departmanında bir çıktı elde edilir. Bu işlemde, IPDS, XES veya Metacode gibi özel yazıcı dilleri standart PCL formatına dönüştürülür, böylece yüksek kaliteli lazer yazıcılar belgeleri kolayca yazdırabilir.

Şirket içinde kullanılan tüm iş belgeleri homojen bir görünüm sunmalıdır. Antetli kağıttan standart dipnotlara kadar uzanan formlar, Microsoft Word gibi popüler programlar kullanılarak oluşturulabilir ve sunucuda merkezi olarak depolanabilir. Barkodlar gibi ürüne özel bilgiler, FORMS4WORK çıktı sunucusu tarafından merkezi olarak da yönetilebilir. Bu, yalnızca belgenin geçerli sürümüne erişilmesini garanti eder. Ayrıca mevcut BT sistemlerinin işlemlerinde kesintiye uğramamasını veya kısıtlanmadığını da garanti eder. Tabi ki, FORMS4WORK aynı zamanda çok sayıda standart formda belgelerin çoğaltılmasını sağlar, böylece çıkış sistemindeki farklı kasetler veya kağıt tepsileri hedeflenen bir şekilde tetiklenebilir.

Faydaları: 

IBM iSerisi (AS / 400) gibi birçok ana sistemle uyumlu
Form yönetimi – statik ve dinamik formlar için
Belgelerin içeriklerine göre çeşitli çıktı aygıtları üzerinden dağıtılması
Yazdırma verileri hemen hemen tüm bilgisayar sistemleri tarafından kesilebilir
Yazdırılabilir verilere dönüştürme (PCL, PS, PDF), ayrıca formların oluşturulması, kopyalanması ve barkod yazdırılması

Online Mağaza : ofispazar.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp