Renkli Fotokopi Kiralama

Mükemmel Çözünürlükte Renkli Fotokopi Kiralama Hizmetleri

Ofispazar ' ın Arge ekibi , Siz müşterilerimize en kaliteli , en hızlı ve çağın gerektirdiği özelliklerin dengesini sağlamak için , piyasada bulunan birçok renkli fotokopi makinesi modellerini kapsamlı bir şekilde test etmiş ve farklı müşterilerin gereksinimlerine uygun en iyi modelleri seçmiştir. Renkli Fotokopi Kiralama da Müthiş Avantajlar Ofispazar 'da

Masa üstü A4 MFP Renklilerden , A3 Profesyonel Renkli Fotokopilere Varan Geniş Yelpaze

Fotokopi , Network Yazdırma , Ağa Tarama gibi özeliklerin yanısıra Faks özelliği olan muhteşem çıktı kaliteli A4-A3 fotokopiler. Harddisk e kaydetme ordan çağırma, Kart okuyuculu sistemle kartı okutup print almayla printout takibi

Yüksek hacimli belgeler yazdırmak veya kopyalamak artık SORUN mu?

Hayır değil. Yüksek süratte renkli fotokopi makinesi ve ağ yazıcı size zaman kazandırmak için birden fazla kullanıcı için hazırız.


kiralık renkli fotokopi makinesi

A4 Renkli Fotokopi Kiralama

Masaüstü MFP (Çok Fonksiyonlu)

A4 Renkli baskı ve kopyalama alan bu cihazlar A3 ihtiyacı yoksa ofisinizde muhteşem çözümler sunar. Network ağ yazıcısı, Çift yönlü kopyalama ve çıktı, network scan, fax özellikleriyle , yüksek süratiyle ofisinizdeki en büyük yardımcınız olur. A4 çok fonksiyonlu olarak renkli fotokopi kiralama da bolca alternatif sunuyoruz.

Renkli Fotokopi Kiralama

Renkli A4-A3

 Masaüstü Renkli Fotokopi Kiralama

A3 225 gr kağıda baskı alabilen bu cihazlar, A3 giriş seviyesi renkli cihazlardır. Üzerinde Feeder ünitesi ve Dubleks ünitesi A4-A3 çift taraflı kopyalama ve yazdırma yapabilir, network scan özelliği ile ağdaki istediğiniz PC y scan to folder yapabilirsiniz. Ayrıca taradığınız e-mail atabilirsiniz.

renkli fotokopi makinası, istanbul

Profesyonel A3 Kiralık Renkli Fotokopi

Konsol Fotokopi &Yazıcı & Tarayıcı

A6-SRA3, özel ebatlar ve 1,2 metre banner kağıtlara baskı yapan bu cihazlar Dakikada 25 kopya ile 75 kopya arasında renkli çoğaltma yapma imkanı olmaktadır. Tek geçiş Feeder ile zaman kaybetmeden hızlı tarama ve kopyalama olabilmektedir. Finisher ünitesi ile tasniflediklerini zımbalar, deler, katlayarak kitap yapar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp