S/B Lazer Printer

Utax S/B Lazer Printer Modelleri

Çok uygun Baskı Maliyetli, Hızlı, Seri , Çift Yüzlü Baskı yapan, Network ağında ağ yazıcı olarak çalışan, Mobil print out alınabilen sorunsuz Utax Marka S/B Lazer Printer Modelleri

S/B Lazer Printer
P-3522dw

P-3522dw S/B Lazer Printer

Masaüstü A4  S/B Lazer Printer Utax P3522dw siyah beyaz dakikada 35 süratinde baskı alabilir,. Standart 250 sayfa kağıt haznesi , 100 sayfalık bypass haznesiyle 2 kağıt tepsisi varmış gibi işlem yapabilir.  Standart network kartı  wireless kablosuz ağa dahil olabilir ve mobil cihazlardan çıkış emrini çift yüzlü bile gönderebilirsiniz

Utax P-4020DN Lazer Yazıcı
P-4020DN

P-4020DN S/B Lazer Printer

Boyutuna göre büyük performans gösteren S/B Lazer Printer Utax P4020DN  35 baskı /dk. s/b süratinde olup çok uygun toner baskı maliyeti olan bir modeldir. Kompak ve verimli olup işlerinizi hızlı yaparak ofisinizde en büyük yardımcı olacaktır.

UTAX_P-4020DW Lazer Printer

P-4020DW S/B Lazer Printer

Küçük bir alanda büyük bir verimlilik gösteren  Utax P4020DW gibi ürünler çok popüler olmaya başladı. 40 baskı /dk. süratinde olup hızlı ve güçlü olup büyüleyici baskı kalitesinde bir performans gösterir. Çok uygun baskı maliyeti alıcılarına müthiş bi tasarruf sağlıyor. Wifi  lazer yazıcı özelliği standart olup kablosuz çıktı alınabilir.

UTAX P-4020DW Lazer Printer

Utax P-4351DN

Kısa ısınma süresi içinde çok kısa zamanda kullanıma geçen Lazer Yazıcı Utax P4351DN 1200x1200 dpi çözünürlüğünde, çift yüzlü dakikada  35 printout alabilirseniz.  Tüketim baskı maliyetleri optimize edilerek verimli hale getirilmiş, sessiz sedasız baskılarını en iyi performansta basmaktadır.

S/B Lazer Printer

Utax P-5031DN

Kompak ve güçlü olan Utax P5031DN s/b lazer printer dan beklenebilecek kapasiteyi 1200x1200 dpi çözünürlüğünde kaliteli olarak fazlasıyla yapmaktadır. 50 baskı/dk hızıyla , optimize edilmiş uygun  toner tüketim ömrü ve maliyetiyle ben buradayım diyor.

UTAX P5531DN S/B Lazer Yazıcı

Utax P-5531DN

Karmaşık iş süreçlerini Utax P5531DN S/B Lazer Yazıcı cihazı hızlı bir şekilde yönetir. Yüksek kağıt kapasitesi çok yönlü kağıt kullanımını kolaylaştırır. Yüksek bellek kapasitesi A6-A4 baskı, 220gr/m2 varan kağıtlara baskı yapan  uygun toner tüketim maliyetli bir cihazdır. Çift yüzlü baskı olarak kağıt tasarrufu sağlar,  ağ yazıcı olarak ve mobil yazıcı olarak kullanılabilir.

UTAX P-6031DN Mono Lazer Printer

P-6031DN S/B

60 A4/dk hızında olup etkileyici, yüksek kapasitelerin cihazıyım diyen, uygun toner maliyetli Utax P6031DN ofisinizde en büyük partneriniz benim diyor. Çok yoğun işleri çok çabuk ve kaliteli sorunsuz yapan bu model rakiplerine göre bir kaç gömlek üstünüm diyor. Çift yüzlü baskı , network ortamında ağ yazıcı, mobil yazıcı olarak üstün görevler yapar.

İlgili Linkler

Detaylı Broşürler :Tüm S/B veya renkli lazer yazıcı özellikleri için   utax.com

Satın alma Kiralama : Diğer lazer yazıcı tavsiye lerini  ve diğer Renkli yada S/B lazer yazıcı fiyatları için İletişim geçebilir yada en uygun en ucuz lazer yazıcı  çeşitlerini görebilir Ofispazar Bilişim adresinden online alışveriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp