KYOeasyprint

KYOeasyprint Uygulaması

Otomatik çıktı süreçleri sayesinde daha düşük maliyetler ve daha fazla verimlilik.
Bir dokümanın birden fazla kopyasını şirket içinde çeşitli departmanlara ihtiyaç duydukları versiyonlarda göndermek hem masraflı hem de zaman alıcıdır. KYOeasyprint, küçük atölyeler, doktor ofisleri veya lojistik departmanları gibi işletmeler için pratik olmayan karbon kopyalarına bir alternatif sunmaktadır. Form tabanlı baskı için açık şekilde yapılandırılmış yazdırma rutinleri, belgelerin doğru yerde doğru biçimde otomatik olarak çıkarılmasını ve mevcut yazıcıların ve çok işlevli sistemlerin optimum kapasitede çalışmasını sağlar. Windows tabanlı KYOeasyprint‘ in Windows Vista, Windows 7, Server 2008 ve Server2008 R2 işletim sistemlerinde kurulumu ve yapılandırması son derece kolaydır. Kyocera, Utax, Ta, Olivetti markalarla uyumlu olan bu yazılım hayatınızı son derece kolaylaştırır.

KYOeasyprint tek bir tıklamayla;

  • Dokümanı farklı departmanlardaki farklı cihazlara gönderir;
  • İhtiyaç duyulan farklı baskı kaliteleri ve/veya kağıt ebatları için farklı tepsilerden uygun kağıtları çeker;
  • Her baskı işi için farklı sonlandırma seçenekleri kullanabilir (örneğin; zımbalama, delme, n-up ve benzerleri);
  • Çıktılara farklı filigranlar, sabit sayfalar veya sayfa sonu işaretleri ekler;
  • Dokümanı doğruca faks makinesine gönderir ya da dokümanı sunucunuzda arşivler.

ÇOKLU ANTET BASKI İMKANI

Farklı niteliklerde dokümanlara antetinizi otomatik olarak basın

Pek çok markaya sahip olan ya da çok sayıda hizmet sunan şirketler, farklı işler için farklı içeriklere sahip antetli kağıtlara baskı yapma ihtiyacı duyabilir. KYOeasyprint, gerekli anteti her türlü dokümana otomatik olarak ekler ve böylece farklı antetli dokümanlar hızlı, pratik ve hatasız biçimde yönetilebilir.

KOPYA BASIMI

İhtiyacınız kadar kopyayı otomatik olarak üretin

İstenen her dokümanın ihtiyaç duyulan tüm kopyaları bir veya birkaç yazıcıda basılabilir. Kopyalar otomatik olarak filigranlanabilir veya özel kağıda basılabilir ve ek formlar ya da metin eklenebilir.

 

Özellikleri  ve Ayrıntıları

 • Baskı İş Akışı Otomasyonu – Sık kullanılan baskı iş akışlarını özel bir yazıcı kuyruğu olarak kaydedin ve karmaşık baskı işlerini tek bir tıklamayla gerçekleştirin.

Geniş Baskı Seçenekleri – Bir baskı işinin çıktılarını farklı cihazlardan alın – hatta farklı kağıt tepsileri veya sonlandırma seçenekleri arasından tercih yapın!

Kopya basımı– Aynı yazıcının farklı kağıt tepsilerini ya da farklı bir yazıcıyı kullanarak herhangi bir dokümanın istediğiniz sayıda kopyasını otomatik olarak oluşturun.

Özelleştirilmiş Antetli Kağıt ve Formlar – KYOeasyprint ‘e herhangi bir düzenleme programı kullanarak oluşturduğunuz antet, logo, form ve metin şablonlarını kaydedin ve ihtiyacınız olduğunda bunları herhangi bir dokümana otomatik olarak ekleyin.

Çoklu Filigran Basımı – Herhangi bir dokümanı ya da kopyasını uygun bir filigran ile kolayca özelleştirin – bu doküman ne türde ve hangi programda hazırlanmış olursa olsun.

Kolay Dağıtım – Dokümanları dijital arşivlere ve faks makinelerine otomatik olarak gönderin.

 

Online Mağaza için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp