Print & Follow

Yazdırma & İzleme Print & Follow Uygulaması

Print & Follow Ekstra sunucu olmadan daha fazla verimlilik ve güvenli yazdırma için HyPAS ™ uygulaması.

Avantajları:

Ek sunucu yok – tüm yazdırma işleri yönetici MFP’de saklanır
Basit giriş – PIN veya isteğe bağlı kimlik kartı (yaka kartı) ve kart okuyucu ile
Şifreleme ve kimlik doğrulama – böylece yalnızca yetkili kişiler belgelere erişebilir ve bunları yazdırabilir
Sezgisel kurulum ve arayüz – uygulamanın kolay çalışması için
Beş adede kadar sistemle yazıcı filoları için mükemmel

Size de tanıdık gelen bir durum :  Bir çıktıya hemen ihtiyacınız var. Ve dokümanı gönderdiğiniz cihaz meşgul çünkü  büyük bir belgeyi başka birinden yazdırmakla uğraşıyor. Böyle bir durumda, iki kez yazdırılacağını veya yazıcının yazdırma işinizi yürütmeye hazır hale gelmesini bekleyeceğini kabul ederek belgeyi tekrar başka bir cihaza gönderebilirsiniz.
HyPAS ™ uygulaması Print & Follow ile, bu gibi durumlardan kolayca kaçınılabilirsiniz. Print & Follow (Yazdırma ve İzleme) tüm yazdırma işlerini, tüm aygıtların erişebileceği merkezi çok işlevli yazıcının (MFP) sabit diskinde depolar.
Belgelerinizi yazdırmak için şirketinizdeki herhangi bölümdeki, herhangi kattaki herhangi bir cihaza giriş yapabilir, böylece bekleme sürelerinden kaçınarak verilerinizin güvenliğini artırabilirsiniz.

Print & Follow ‘in kurulumu kolaydır, belgelerinizin güvenliği ve MFP ‘lerin genel verimliliği önemli ölçüde artar ve aynı zamanda yanlış baskıları en aza indirerek kağıt tüketimi azalır. En etkili koruma, belgelerin sabit diskte etkin bir şekilde şifrelenmiş olduğu Print & Follow ve Data Security Kit kombinasyonları ile sağlanır ve tüm veriler yazdırıldıktan sonra silinir.

 

Print & Follow
Print & Follow AD, Active Directory ortamında kullanılabilir ve tek oturum açma gibi ek avantajlar sunar. Bu sürüm ayrıca temel yazdırma kurallarını da destekler: kimin hangi cihaz işlevini kullanabileceğini tanımlayın.

Ana MFP sabit diskli bir HyPAS MFP gerektirirken, bu uygulama KX sürücüsünü gerektirir. Bu MFP yazdırma işlerini depolar ve parola, PIN veya kimlik kartı kullanarak giriş yaptıktan sonra, yazdırma işleri en çok beş sistemden biri tarafından toplanabilir. Belgeleri iş listenizden seçebilir ve yazdırabilir veya yazdırma başarısız olursa yazdırmadan bunları silebilirsiniz.

Kendiniz için Print & Follow ‘ u test etme fırsatı sunuyoruz. Uygulamayı ücretsiz olarak indirebilir ve her biri 30 günlük üç test dönemi için etkinleştirebilirsiniz.

 

Faydalı Linkler:

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin İletişime Geçiniz

Online Mağaza : ofispazar.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp