Fotokopi Kiralama – Kiralık Yazıcı -Scanner -Fax

Bir Fotokopi Kiralama Kaça olur?

Firma yetkilileri ile konuştuğumuz zaman bir fotokopi kiralama ne kadar tutar? “Ne kadara mal olur?” Mantıklı bir sorudur. Doğru modeli , ihtiyaca göre belirlemek için başka soru ve bilgilere ihtiyaç vardır. O zaman modeli belirlemiş olup fiyatıda belirlemiş oluruz.

S/B veya Renklimi ?
Geçmiş de renkli ve siyah beyaz fotokopi makinalarının maliyetleri arasında uçurum vardı ama günümüzde birbirine yaklaştı. Bununla birlikte renkli çıktı fiyatı ve siyah beyaz çıktı fiyatı farklıdır. Dolaysıyla renkli fotokopiye ihtiyacım varmı ? sorusunu kendinize sormalısınız?
Kontrat Süresi

Bir seminer, hotel veya kongre toplantısı için kısa süreli bir kiralamamı yapacağım yoksa uzun süreli kaç yıl kiralama yapacağım. Unutmamalı ki uzun dönemli kiralama firmanız için daha avantajlı olacaktır.

Kapasiteniz Nedir ? Sürat ne olmalı?

Günlük baskı ve kopyalama adetiniz tahmini ne olur ?  Yazıcının yada fotokopinin dakikada çektiği sürat ne olmalı ki iş yoğunluğunuzu sürat bakımından hızlandırsın.

A4'e baskı Yeterli mi ? A3 de isteniyor mu?

A4 çeken bir cihazla A3 çeken bir makine maliyeti farklıdır. Kapasiteleri de birbirinden farklıdır. Dolaysıyla A3 ekstra ne kadar çekim alıyorum , ihtiyacım varmı sorularını kendinize sormalısınız.

Opsiyonel İstekler Nedir?

Ekstra kağıt haznesi, fax ünitesi, zımbalama, delmeli sonlandırma ünitesi, kağıt katlama , doküman yönetimi yazılımı gibi ihtiyaçlardan biri veya birkaçı varmı?

Kullanıldığı Yer ve Ortam ?

Şehir içinde mi şehir dışında mı kullanılacak ve hangi işlerde kullanılacak sorusunun cevabı da önemlidir. Bir inşaat şantiyesi mi , bir matbaa mı , özel bir kağıdın kullanımı var mı ?

Fotokopi Kiralama, Yazıcı Kiralama, Tarayıcı Kiralama

İster Kopya başı , ister aylık kiralama bedeli veya istenirse Leasing yapabilirsiniz.

FOTOKOPİ KİRALAMA BİZİM İŞİMİZ

Ofispazar 27 yıllık tecrübeyle , siz müşterilerimize güvenilir satış ve teknik ekibimizle en iyi hizmeti vermeyi talep ediyor. Arayın fotokopi&yazıcı&tarayıcı&faks modelini beraber belirleyip , Ofisinizde size zaman , sürat kazandırıp baskı maliyetlerinizi azaltalım.

Fotokopi Kiralama, Kiralık Fotokopi

S/B A4-A3 Fotokopi Kiralama

A4 kopyalama yapabilen MFP çok fonksiyonlu cihazlardan A3 siyah beyaz yoğun kapasiteli, ucuz kopya maliyetli size uygun Fotokopi Kiralama tavsiyelerimiz olacaktır.

Fotokopi Kiralama, Kiralık Yazıcı, Fotokopi makinesi kiralama

S/B  yada Renkli / LAZER YAZICI

A4 e basan , network printer, wireless, dubleks baskı, yoğun kapasitelerde sorun çıkarmayan lazer, toner li yazıcılar emrinize amade.

Kiralık Tarayıcı, scanner kiralama

SCANNER / DÖKÜMAN TARAYICI

Artık arşiv yapmak daha kolay. Hızlı tarama yapabilen banka tipi tek özellikli tarayıcıların yanısıra MFP ağ tarayıcıları kiralamak mümkün

renkli fotokopi kiralama, renkli fotokopi makinası kiralama

RENKLİ A4-A3 / FOTOKOPİ

Masaüstü ufak MFP renkli fotokopilerin yanısıra , profesyonel çok kaliteli çıktı alma şansı olan tanınmış bilinmiş modeller en uygun renkli baskı maliyetleriyle color fotokopi kiralama

İLETİŞİM

Türkiyenin her tarafında bayisi olan , istanbul ve çevre illerinde kendisi servis hizmeti veren Ofispazar , Kurulum anında tün pc ve network ayarlarınızı yaparak, network yazıcı, scan to e-mail, scan to folder ayarlarınızı yapar, kurulum sonrası hem uzak masa bağlantısı desteği hemde yerinde servis verir.

OFİSJET BİLİŞİM SAN. VE TİC.LTD ŞTİ.

Tel:  90 212 216 64 65
Faks : 90 212 216 41 01

Mecidiye Mah. Mecidiyekuyu sokak
No:18/A Giriş Katı
Mecidiyeköy- Şişli
İstanbul

Tayvan - Taipei Ofis Tel: +886 909 164 248

Online Mağaza : ofispazar.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp