SmartFax

SmartFax Uygulaması

SmartFax, bir HyPAS yüklü çok fonksiyonlu MFP’nin bir şirketin faks sunucusuyla bağlantısı için optimize edilmiştir. Kullanıcının ekranda alıcının faks numarasını girmesi yeterlidir ve uygulama, faks sunucusunun faksı göndermek için gerekli bilgiyi (önek, sonek veya ayırıcılar gibi) otomatik olarak ekler. SmartFax ayrıca LDAP dizinlerine ve MFP’nin adres defterine erişim sağlar.

Müşteri Avantajları

SmartFax Uygulaması

Çok işlevli sistem mevcut faks sunucularına bağlanabilir, yani ne ayrı faks sistemleri, ne de MFP sisteminde faks kartları gereklidir.
Yalnızca alıcının faks numarası girilmesi gerektiği için kullanımı kolay.
Çok işlevli bir sistemden faks göndermek hızlı ve kolaydır.
Şirket içindeki LDAP adreslerine erişim.
Tüm standart faks sunucu çözümlerine bağlanabilir . (e-posta ile gönder)

Rehber servisi aracılığıyla şirket adres defterine kolay erişim.

Tüm yaygın faks sunucusu çözümlerinin e-postaya tarama yoluyla isteğe bağlı bağlantısı

Hiç bir MFP’ den faks sunucusu ortamında faks göndermeyi denediniz mi? Standart bir faks numarasının haricinde faks sunucusu tarafından gereken önek ve sonekler girmeniz gerekebilir ve bu hem karmaşık hem de uzun süren bir işlemdir.

SmartFax ile, MFP faks hızlı ve kolay hale geliyor. MFP panel üzerindeki basit kullanıcı arayüzü sadece hedef  faks numarasının girişini gerektirir – başka birşey eklemeye gerek yoktur. Önekler, sonekler ve ayırıcılar faks gönderildiğinde otomatik olarak tamamlanır.

 

Faydalı Linkler

SmartFax İngilizce Kullanım Kılavuzu için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp