SmartScan

SmartScan Uygulaması

SmartScan, çok işlevli bir MFP sistem kullanarak taramayı hızlandırır ve basitleştirir. SmartScan, tarama ve faks işlemlerini optimize etmek isteyen şirketler için ilginç bir seçenektir. Kimlik doğrulama ile çalışan şirket kullanıcıları, belgeleri kişisel dizinlerine tarayabilir veya bir düğmeye dokunarak kişisel e-posta adreslerine gönderebilir. SmartScan, bir HyPAS yüklenmiş MFP’yi bir şirketin faks sunucusuna bağlamak için optimize edilmiştir.

Avantajları

MFP’nin şirket faks sunucusuna bağlanması için optimize edildi.
Karmaşık olmayan işlem – sadece alıcının faks numarası girilmelidir.
Şirketteki LDAP adreslerine kolay erişim.
Tüm standart faks sunucusu çözümlerinin isteğe bağlı bağlantısı.
Kişisel dizininize veya kendi e-posta adresinize tarama – sadece tek bir tuşa basarak.

 

SmartScan

Doküman taramayı kolay, etkili ve doğru hale getirin

SmartScan dokümanları kolay ve doğru bir şekilde taramanızı sağlayan bir HyPAS yazılım uygulamasıdır.  E-posta ve klasör gibi farklı hedeflere tarama yapmayı ve renkli mod veya dosya formatı gibi tarama ayarlarını tek bir tuşla değiştirmenizi sağlar.

SmartScan MFP’ nizi firmanızın faks sunucusuna bağlanan bir faksa dönüştürür– maliyetli ağ kartlarına veya kendi faks hattına ihtiyaç duymaz. Firmanızın adres defterine giriş yapınca faks çekme sürecini kolaylaştırır.

 

SmartScanEğer tarama modülü olmadan bir faks uygulamasına ihtiyacınız varsa, sadece faks ile alakalı özellikler sunan SmartFax yazılımımızı kullanabilirsiniz.

  • SmartScan merkezi faks sunucusuna ve adres defterine bağlanır, böylece çok fonksiyonlu MFP’ nin herhangi bir ekstra maliyet olmadan fax göndermesini sağlar ve yanlış işlem riskini azaltır.
  • Bu Uygulama merkezi klasöre, kullanıcının ana klasörüne ve kullanıcının e-posta adresine direkt tarama yapar.

 

Özellik  ve Ayrıntıları

SmartScan cihaz üzerinde gömülü çalışır ve kurulumu kolaydır. Bir tarama dosyasının gönderilebileceği farklı seçenekler arasında seçim yapmayı herkes için kolaylaştıran sezgisel ve kullanıcı dostu ikonlar sistemi kullanır.

  • Faksa Tarama: merkezi bir faks sunucusu seçin ve adres defterinden numara seçin.
  • Klasöre Tarama: merkezi olarak dokümanlarınızı paylaşmak veya arşivlemek için ideal.
  • DFS Klasörüne Tarama: DFS ortamındaki bir klasöre tarayın.
  • E-postaya Tarama: manuel olarak bir e-posta adresi girin veya adres defterinden seçin ve e-posta aracılığıyla tarayın.
  • Kişisel klasöre veya e-postaya tarama: giriş yapan kullanıcılar kendi gizli network klasörüne veya e-posta adresine tarama yaparlar.

SmartScan ile Faks

MFP’ yi şirketin faks sunucusuna bağlayarak, bu yazılım büyük bir maliyet tasarrufu yapan bir SmartScan
potansiyel sunar. Bu iş için özel faks makinelerine gerek yoktur ve MFP pahalı faks network kartlarına yatırım yapmayı gerektirmeden walk-up faks olarak kullanılabilir. Dahili ve harici (LDAP) adres defterinin yanı sıra önek ve sonek dahil bir faks/posta sunucusu ayarları, konfigüre edilmesi kolay bir düzende yönetici tarafından önceden belirlenebilir. Faks özelliği aynı zamanda bağımsız bir uygulama olan SmartFax ile de kullanılabilir.

 

Faydalı Linkler :

Online Mağaza için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp